Czekolada o masie 20 dag przed promocją kosztowała 9,60 zł. Producent czekolady przygotował dwie promocje. [rysunek] [rysunek] Czy dla klienta kupującego 120 dag czekolady bardziej opłacalna jest promocja II niż I? Wybierz odpowiedź A albo B i jej uzasadnienie spośród 1., 2. albo 3. A Tak, B Nie, ponieważ 1. w promocji I masa czekolady wzrośnie o 4 dag, natomiast w promocji II masa się nie zmieni. 2. w promocji II 1 dag czekolady kosztuje mniej niż w promocji I. 3. w promocji II trzeba kupić 6 czekolad, natomiast w promocji I - tylko
Procenty.
Co to jest kreska ułamkowa?.