matematykaszkolna.pl
An: Dzięki za zadania z przykładami. Przyda się.
19 lut 08:34
Łukasz: No, no... sporo Pan tu tego zgromadził
10 kwi 19:27
Lilianna: Do wczoraj miałam wrażenie, ze nigdy tego nie zrozumiem, po zapoznaniu się z ta strona, wzorami z przykładami jestem wdzięczna! Zadanka robię już samodzielnie! Dziękuję za pomoc!
7 maj 06:25
Pochodnowicz: Więcej tego tu niż w 3 zbiorach zadań razem wziętych. Do tego do wszystkiego odpowiedzi "krok po kroku". Wielkie dzięki. Takiego czegoś szukałem.
16 maj 18:41
tomek: Strona rewelacja, ilość przykładów rozwiązanych pomaga bardzo w zrozumieniu pochodnych. Dzięki wielkie za tak wielką pomoc.
18 cze 11:21
Biały: Hej.. Pochodne są po prostu rewelacyjnie wytłumaczone.. ! gdyby nie ta strona to nie wiem czy bym dał rade.. emotka wielkie dzięki.. pozdrawiam.. emotka
1 lip 19:56
Asia: dzięki wielkie za tą stronkę, teraz już wiem że żadna pochodna mi nie strasznaemotkaemotka od dziś jesteś moim mistrzem matematykiemotka
28 sie 11:39
Ania91: Jesteś po prostu wspaniałyemotka Inteligentny chłopak ze złotym sercem, takimi słowami najpiękniej Cię opiszęemotka
19 wrz 13:20
maciek.: Co za popierdol wymyślił te jebane pochodne? Pytam się kurwa
29 paź 00:29
Paulinka: Jakub jesteś wielkiemotka
11 lis 22:39
Jakub: Leibniz i Newton wymyślili pochodne maciek.
11 lis 23:16
Piotrek: Dzięki tej stronie matematyka staje się łatwiejsza. Świetna strona POLECAM emotka
24 lis 14:56
dziekan: strona mojego życia. pozdrawiam mistrza autora
29 lis 21:50
Urban: Panie Jakubie − ukłony
30 lis 16:00
babisiek55: a gdzie sa odpowiedzi do tych zadań? z pochodnych?
7 gru 18:10
eh: łooo pewnie się ukryły na stronie z treścią zadań pod niebieskim znakiem '>>' Cwane te pochodne są, cwane.
9 gru 15:04
iv: kocham tę stronę emotka
9 gru 19:31
fds: Gratuluje autorowi najlepsza strona w sieci z zadaniami z pochodnych i w dodatku rozwiązania krok po kroku. Świetna robota!
13 gru 21:25
LUKI: WIELKIE BRAWA ZA STRONE , DUŻO DAJE NAPRAWDE
16 gru 20:55
PG: Jakubie, masz +10 do respektu
20 gru 18:27
Evlin: strona genialna wszystko prostymi słowami, od razu idzie zrozumieć, bardzo pomocna wielkie dzięki twórcy(ą) pozdrawiam serdecznie
28 gru 15:35
miki: pochodna funkcji y=5/2x2−5x+1
29 gru 17:53
student z polibudy: wypisałem sobie ze 20 przykładów, do tego przepisałem wszystkie wzory i trzeba się brać za rozwiązywanie, inaczej chyba nie da się tego nauczyć niże po przez robienie w sumie jak się to poczyta, przejrzy to się łatwiejsze wydaje, ale jak to wyjdzie to się zobaczy. jedno jest pewne najprostrze przykłady dam radę zrobić XD
5 sty 12:40
student z polibudy: niby jakoś idzie, ale mam pytania do 2 przykładów https://matematykaszkolna.pl/strona/2052.html https://matematykaszkolna.pl/strona/372.html
5 sty 13:53
student: a czemu jest raz f(x) a raz y? jakas to różnica jest?
5 sty 20:46
Jakub: Nie ma różnicy. Po prostu w jednych zbiorach zadań zapisuje się f(x)=..., a w innych y=... Ja tu zrobiłem i tak i tak, aby ludzie się przyzwyczaili, że można na dwa sposoby zapisywać wzór funkcji.
5 sty 21:53
student: https://matematykaszkolna.pl/forum/forum.py?komentarzdo=2058 też mnie zastanawia jak to wyszło, bo ja zrobiłem i mi wyszło całkiem inaczej, chociaż jakbym robił Twoim sposobem to bym otrzymał taki sam wynik jak Ty
5 sty 23:10
XYZ: kurde na prawdę fajnie wytłumaczone, a do tego przykłady i rozwiązania krok po kroku, już po 30 przykładach zacząłem szybciej czaić i liczyć, wzory aż same wchodzą do głowy, po prostu rewelacja, oby tylko na kolokwiach tak szło ... ps. to lepsze niż korepetycje, a do tego darmowe.. czemu nie stworzyłeś strony z uzytkownikami, wystarczyło by tylko 1,22zł za rejestrację, przez co przynajmniej byś dorobił się kasy pozrdawiam
6 sty 13:09
Eule: Dziękuję Ci bardzo. Dzięki Tobie jest szansa, że na egzaminie z matmy, przynajmniej zadanie z pochodnych będę miał zaliczone Mam zamiar przerobić wszystkie Twoje zadania. Nie wiem ile mi to zajmie, ale 25 przykładów mam juz za sobą Na szczęście cała niedziela przede mną Dzięki Tobie kamień spadł mi z serca! Pozdrawiam i przesyłam pozytywną energię
8 sty 15:49
student z pilibudy: Ja dzięki tej stronce opanowałom pochodne, prawie w 90%, ewentualnie już takich bardzo, ale to bardzo skomplikowanych nie zrobię, ale sam fakt, że trzeba poświęcić kilka godzin i robić dużo przykładów bardzo mi pomógł, praktycznie rezulataty są już od 1 dnia, a przerobiłem grubo ponad 60 przykładów przez 3 dni ps. jeśli zaliczę kolosa z pochodnych, to biorę się za granice, bo niby czaję, ale jakoś przykłady rozwiązać się nie dają
8 sty 17:15
student: Witam, mam problem z pochodna: (2x)x+1, nie mam pojecia jak sie za to zabrac...
9 sty 12:46
inny:
 2 2 
ja bym podstawił pod wzór i na moje oko to będzie

x+1ln

 x x 
10 sty 17:59
StarY: a ja mam pytanko jakie są różnice przy obliczniu f(x)= a y= ? wewntualnie (t)= pozdro dla autora strony kawał2 świetnej roboty emotka
11 sty 23:58
StarY: sorki pytania nie było zobaczyłem odpowiedz w poście powyżej emotka
11 sty 23:59
PRz : Naprawdę najlepsza strona z zadaniami z matematyki jaką kiedykolwiek widziałam! Wszystko dokładnie wytłumaczone! Po prostu super! Pozdrawiam!
13 sty 09:03
Kattarzyna: Ja ze swojej strony polecę '' Analizę matematyczną w zadaniach '' Krysickiego i Włodarskiego. Jest nawet więcej przykładów! To dla ambitnych
18 sty 00:51
Żółw: gdzie znajdę rozwiązania
31 sty 17:22
re: Kattarzyna można prosić o link do twojej strony ?
31 sty 20:24
Jakub: To książka re. Bardzo dobra.
1 lut 23:32
przeterminowany: Jakub, Jesteś wielki! Twoja strona to naprawde kawał porządnej roboty. Jak ja zaskoczyłem o co w tym wogóle chodzi to już chyba każdy zrozumie emotka
15 mar 17:21
Liszek :): Chciałbym bardzo podziękować i pochwalić autora strony za pomysł jej stworzenia ! Jest wszystko świetnie wytłumaczone i co najważniejsze proste i przejżyste Jeszcze raz gratulacje i wielki szacunek bo napewno kosztowało Cię to dużo pracy ale w ten sposób pomogłeś wielu osobom, w tym między innymi mnie POZDRO
5 maj 13:58
Sleeper: Super stronka!Jesteś wielki!
10 maj 09:29
natasza: jesteś niesamowity!
23 maj 16:39
waw: Jak zrobić np. sin3x , sinx+cosx/ sinx − cosx , x arc cosx
20 paź 18:44
Milena: DZIĘKUJE za wielka pomoc emotka
22 paź 11:33
ninja: A ja mam takie przyklady f(t)=3 sin(2t) i a=( pionowo −2 4 0) b=(pionowo 3 5 7) i nie wiem jak sie za to zabrac,pomoze ktos?
25 paź 17:31
Madzia: Chwała i Bóg Zapłać autorowi tej strony. Wkońcu zrozumiałam pochodne
4 lis 13:11
Basia: Ja tak samo! I zaoszczędziłam na kilku godzinach korepetycjiemotka chociaż wątpię żeby mi i tak ktoś lepiej wytłumaczył niż tutaj Super! emotkaemotkaemotka
15 lis 11:13
Domi: Jak rozwiązać taki przykład? tg5(arcsin(x3+x+x))
15 lis 14:15
agaaa: hejemotka czy może ktoś zrobił wszystkie zadania i może wysłac odpowiedzi żebym sobie porównała ze swoimi czy dobrze zrobiłam?
20 lis 15:58
maupka: rewelacyjna strona!
28 lis 22:06
MeMarie: Jakub, wg mnie lepiej tłumaczysz niż Analiza Krysickiego emotka
17 gru 17:09
Jakub: Dzięki emotka, chociaż Krysicki to klasyka, którą ciężko przebić.
17 gru 17:56
MeMarie: Wiesz...komentarze mowia same za siebie emotka A na pewno wiekszosc z nas ma podreczniki Krysickiego plus jeszcze wyklady i cwiczenia. I co? Ladujemy tutaj z pustka w glowie i nadzieja w sercu Ewentualnie na yt emotka Nie powiem, niektore rzeczy z Krysickiego da sie zrozumiec, ale podrecznik to podrecznik. Osobiscie najwiecej ucze sie z matmy: od Ciebie, od mojego spoko korepetytora(rzadko, sytuacje kryzysowe) i z Khan Academy. Swietnie przemyslane masz tutaj wszystko. Rozwiazania kazdego przykladu plus ewentualny komentarz w razie niejasnosci...mega! emotka To ja dziekuje emotka
19 gru 02:38
Ślusar: Przeliczyłem WSZYSTKIE pochodne z tej strony! Trzy wieczory liczenia, ale wydaje mi się że warto było Teraz jeszcze ogarnąć całki i ,mam nadzieję, rozwale styczniowe kolokwium z analizy Jakub świetna strona! Uczyłem się z niej do matury a teraz − na I roku studiów dalej jest bardzo przydatna Dziękuje!
29 gru 14:02
a miałem iść na AWF :P: rewelacja stronka, szkoda, że trzeba przysiąść tyle w domu żeby to ogarnąć , czemu wykładowcy tak wszystko utrudniają ? dlaczego ? tu wszystko po kilku minutach staje się banalne , dzieki wielkie !
5 sty 20:58
Aga: gdzie sa rozwiązania
6 sty 14:38
Jakub: Klikaj niebieskie > >.
7 sty 23:04
darunia: MALEŃKI JESTEŚ WIELKI=) hehe to tak pol zartem. An tak serio to powinni gdzies to naglosnic jaka masz swietna stronke i hmm moze bys na reklamach mogl zarabiac?emotka jestes super
10 sty 13:45
Justyna: myślalam że nigdy nie ogarne pochodnych a teraz robiąc zadanka krok po kroku, idzie mi coraz lepiejemotka dziekuje!
18 sty 20:44
Natala: Baaaardzo przydatna strona emotka
31 sty 13:19
Belsavis: Super stronka! Wielkie dzięki dla Autora.
15 mar 21:13
Arek: Dzięki tej stronie zaliczylem algebrę i analizę. Brak mi słów uznania.Chciałbym móc inaczej to wynagrodzić ale niestety... Dziękuję.
10 maj 21:34
ania: Super strona, baaardzo pomocna w nauce matmy. Jakby ktoś potrzebował to znalazłam jeszcze inne zadania z rozwiązaniami z pochodnymi i całkami na http://www.obliczone.pl/content/blogcategory/22/43/
5 lis 22:27
Karusia: Jak wyznaczyć pochodną trzech czynników? Mam do rozwiązania taki przykład: y= (x2 − 1)(x2 + 4)(x2 − 9). Jest wzór jak to rozpisać, gdy są dwa czynniki, ale nie wiem jak to rozpisać przy trzech. Czy wie ktoś może jak to zapisać? Dziękuję za ewentualne podpowiedzi emotka
7 lis 14:08
Karolina: Ta strona jest SUPER. Ratuje mi dupsko, nawet na studiach. Wielkie dzięki dla AUTORA
6 gru 21:19
Kami: Ta strona jest genialna! Jestem pod wrażeniem ogromu pracy i serca, które Autor włożył w przygotowanie tego materiału. Naprawdę, kłaniam się nisko i szczerze dziękuję Autorowi! To niesamowite, że istnieją jeszcze tak wspaniałomyślni ludzie, którzy potrafią dzielić się swoją wiedzą!
5 cze 12:30
źąbel: osobiście zamiast zostawiania niewymierności w mianowniku , zostawiałbym x w ujemnej potędze.
1 paź 12:52
Studentka: kimkolwiek jest osoba/osoby które stworzyły tę stronkę − KOCHAM WAS Ta stronka jest świetna dla kogoś takiego jak ja, chodzę na studia zaoczne i profesor tak przez to przeleciał że nic nie zrozumiałam, dzieki tej stronce mogę powoli ogarnąć tematemotka
17 kwi 14:19
pochodne: ufff 117 przykładów zrobionych, nie wszystkie z podanych, ale myślę, że nabrałam wprawy emotka
2 lis 09:26