matematykaszkolna.pl
Ela: 64
21 kwi 11:03
gosia: no fajnie podoba mi sie
21 kwi 14:47
MatematykNa3: Powiem tyle , jest pan niesamowity , dzięki tej stronie dużo się nauczyłem , w przyszłości chcę być informatykiem , wiem że matma tam stoi na wysokim poziomie , powiem tyle w klasach od 4 do 3 gimnazjum olewałem sobie matme , teraz sobie uświadomiłem jaki błąd popełniłem , mam mase zaległości , ale z tą stroną spokojnie je nadrabiam . Pozwolę sobie razem ze wszystkimi gośćmi tej strony podziękować Panu , za cały trud w jej stworzeniu . Życzymy wszystkiego najlepszego Pozdrawiamy
21 kwi 17:41
kalA: fajna strona dużo dzięki niej się nauczyłam w przygotowaniach do testu gimnazjalnego .
21 kwi 21:11
Róża: Super strona,bardzo pomocna
24 kwi 17:02
glover: Najlepsza ta strona!
12 maj 13:23
Martyna: Trafiłam na tę stronę, gdy zdesperowana szukałam pomocy do testu z matematyki. Dzięki panu udało mi się dostać 5, u naprawdę surowego nauczyciela (gdybym tu nie trafiła, pewnie miałabym jedynkę). Teraz zaczynam się uczyć do egzaminu gimnazjalnego i chcę tylko powiedzieć: dziękuję z całego serca. Pozdrawiam :3
2 paź 18:11
NIECHOBRZ: Cała klasa 3a dziękuje Panu za trud włożony w tą stronę dzięki niej wszyscy uczniowie kl.3a mają pozytywne oceny ponad 3. Dziękujemy panu.
21 gru 14:02
felek ;P: PPPPPPPPPPPPPPP
14 lut 17:48
Werra: Strona generalnie jest super! Niezwykle pomocna. Mam tylko pytanie: czy Wy również macie problem z wydrukiem wszystkich arkuszy (prócz kwiecień 2012 i przykladowy zestaw)?
17 lut 13:35
kibel604: nie wercia nie mamy
13 mar 20:00
Lucy: Ja też mam problem z wydrukiem wszystkich arkuszy oprócz kwiecień 2012 i przykładowy zestaw
9 kwi 10:23
Wiewióra: Super strona! Egzamin za 7 dni, a ja właśnie zrobiłam pół zeszytu notatek − wszystko powtórzone. Dziękuję autorowi witryny za nakład pracy jaki w nią włożył.
16 kwi 23:44