matematykaszkolna.pl
Kasia: dlaczego tak? i co oznacza takie cos= ⊂
20 paź 16:11
Jakub: B⊂A oznacza, że zbiór B zawiera się w zbiorze A. Zobacz 1058.
21 paź 23:16
biedactwo: nic z tego nie rozumiem to mi nie pomogło
15 gru 19:59
lub: dobra ta amfetamina OO
11 sty 21:04
mery: wedlug mnie super wytlumaczone, panie Jakubie, jest pan BOSKI Dziękuje emotka
29 mar 18:51
Dobry: Bardzo dobrze wytłumaczone.
18 kwi 21:04
paulina: B⊂A oznacza że zbiór B zawiera się w zbiorze A. A∪B to są wszystkie elementy zbioru A i B a skoro wszystkie elelmenty zbioru B są zawarta w A więc P(A∪B)=P(A)=0,6. A∩B czyli część wspólna. Częścią wspólna w tym przypadku jest cały zbiór B więc P(A∩B)=P(B)=0,2
3 maj 16:37
aneeeet: ale super proste! emotka
29 lis 21:41
Seba: pojebane że masakra.. najgłupszy dział w szkole średniej.. jeszcze żaden dział nie sprawił mi tyle do myślenia co ten
31 sty 20:54
Hary:
6 mar 17:30
ja: aneeet. − jak super proste, to spoko, ale co nas to obchodzi, jak umiesz to nie pisz, chcesz się pochwalić jaka jesteś mądra? Forum jest dla tych którzy mają problem, a nie dla chwalipięt.
10 mar 15:05
ja: paulina p.s. dzięki za wytłumaczenie, faktycznie, to jest tak samo jak przy funkcjach , pozdrawiam.
10 mar 15:11
marcin_pp: a czemu P(B)=0,2 a nie np. 0,3 ?
27 sty 08:18
Łukasz: Yhh... znam już swoją pierwszą ocenę w tym roku... kompletnie nie ogarniam tej magii
8 wrz 16:12
Jakub: Jakiej magii? Dwa działania na krzyż.
8 wrz 22:43
Uczeń: rysunekDzięki za wszystkie wytłumaczenia i wszystko co tylko przeczytałem na tej stronce, uratowałeś mi dupsko, dzięki tej stronie zdałem do 3 technikum, a puźniej do 4, a jeszcze na pewno skorzystam przed maturą... SZACUN
30 wrz 21:22
lisa: mam pytanie, generalnie w poleceniu nie jest napisane, że B zawiera się w A teraz to zadanie wydaje sie banalne. ale czy zawsze można sobie to przyjac a jesli nie to z czego mozna to wywnioskować? chyba to ze A i B naleza do omegi nie znaczy ze jeden jest podzbiorem drugiego?
4 paź 16:57
Jakub: Jak nie jest napisane, jak jest napisane. Wyraźnie jest tam B⊂A.
4 paź 20:48