matematykaszkolna.pl
Shiru: Proscizna =] dobrze wytlumaczone xD
2 kwi 17:36
ooooo: Najlepsza strona!Dzięki
12 gru 16:02
anita: ok, łatwe to
20 lut 15:59
kaja: ha ha jutro sprawdzian jest moj a w maju matura... z ta strona napewno dam rade, extra emotka
29 mar 18:30
maturzystka: rysunekAle strona nie jest zła!
3 maj 01:00
ciekawski: zbiór wszystkich wyników można jeszcze obliczyć następująco; rzucamy 3 razy więc rysujemy sobie 3 kreski: −−−i mamy dwie możliwość−wyrzucenie orła(o) bądź reszki(r) tak więc pod każdą kreską : __ __ __ o o o r r r dwie możliwości w trzech rzutach daje nam 2*2*2=8 emotka mamy deltę
5 maj 04:46
Martynkaa: dzięki tej stronie dużo się nauczyłam! dziękuje ♥
9 lis 19:54
humanistka: ciekawski − dobree!
28 lis 18:00
Aga: Strona super! Idealna powtorka przed maturaemotka
21 sty 13:22
Pitek: dzięki! super strona! emotka
11 lut 16:12
Zosia: Ubóstwiam tę stronkę <3 Dziękuję za nią, bo dzięki niej coś rozumiem (:
4 mar 16:25
mycha: dopiero jak przeczytałam ciekawostki to rozumiałam o co w tym chodzi,poza tym reszta jest super jeśli chodzi o strone
7 mar 19:08
mojszesz: czemu w tym zadzniu kolejność orłów i reszek ma znaczenie? nie powinno był tylko 4 wyników: OOO, RRR, OOR, RRO?
8 mar 18:21
Jakub: Wyniki doświadczenia losowego to albo jakiś zbiór (kolejność nie ma znaczenia) albo ciąg (kolejność ma znaczenie). Zapisując wyniki czterokrotnego rzutu monetą nie można zapisać to jako zbiór, ponieważ w zbiorze elementy nie mogą się powtarzać. Rzucając trzy razy monetą nie ma szans, aby otrzymać trzy różne wyniki, jak tylko reszka lub orzeł może wypaść. Dlatego najlepiej przyjąć, że kolejność ma znaczenie i wypisywać wszystkie ciągi wyników rzutu.
8 mar 21:24
mathematics :(:
11 kwi 19:47
DAwid: albo poprosty 1 liczba na 2 rzy, 2 na 2 i 3 na 2, więc 2*2*2=8 jeśli chodzi o przykład 1.
1 maj 11:07
Olka: jak do tego zadania narysować graf (drzewko)?
4 lip 09:48
Ewka: Świetna stronka naprawde najwiekszy tluczek da rade z ta stronka emotka!
27 sie 21:08
Girl: nie ogarniam matmy... chodź może jak sobie powtórzę przed matura to zdam
6 gru 16:54
niestety : Czy mozliwosciami tego zdarzenia losowego jest wariacja z powtorzeniami?
8 gru 13:30
Damian: #!/usr/bin/env python print('W końcu rozumiem!')
13 kwi 20:41