matematykaszkolna.pl
p.: kocham tę stronę <3
21 sie 23:31
Ania19: ja też! emotka
1 gru 01:36
Kodej: czy mógłby mi ktoś powiedziec gdzie na tej stronie są jakieś wzory itp.? Widziałem w jednym z komentarzów, ze ktoś podał strone ze wzorami redukcyjnymi (430), ale ja nie moge tego znaleśc.
15 kwi 17:24
Jakub: Na poprzedniej stronie masz wyszukiwarkę. Na górze z prawej strony.
16 kwi 16:50
czworeczka.: uwielbiam tę stronę, dołączam się do zapewne OGROMNEGO grona jej fanów.
20 kwi 19:13
InfeRno 666: Tak , jutro zobaczymy czy wszystko kapuę ... Zajebista stronka coś w stylu korki za free
22 kwi 21:28
klaudynka;|): hejka mam maurrke dokładnie za tydzien i ucze sie na nia z tej strony emotka ehh niestety matematyka nie jest moją mocną stroną ale mam nadzieje ze jakos zdam;
27 kwi 08:02
mietek: klaudynka no to nie jestes sama emotka
27 kwi 20:18
Patinson: najlepsza strona świata
28 kwi 13:06
Kibuka: no w sumie maturka z matmy 5 a ja dopiero się za nią wziąłem i mam nadzieje że jakoś dam rade stronka jest genialna i pomaga mi w końcu pojąć ten inny świat jak dla mnie wielkie wyrazy uznania dla Jakuba za wysiłek włożony w prace nad tą stronka. JESTEŚ WIELKI emotka
1 maj 14:29
Magda: prawda emotka stronka jest super
4 maj 17:26
czworeczka.: Kocham cię Jakub <33 dziękuję i oby tak dalej! <33 fv : **
13 maj 19:30
Qpa: nie no dziś się z ta strona nauczyłem dużo i mam nadzieje ze dostane minimum 3 z matmy
20 maj 20:41
Uczennica LO :): Kurcze... żeby wszystko było na egzaminach takie proste ale nie ma tak łatwo...
22 maj 16:19
matolek: dlaczego w przykładzie e) 3x−6≥ 0? nie powinno być 3x−6 ≤0 ? bo skoro w zadaniu d) wartości maja być większe od 5 i też jest 3x−6>5 to w e) jak mają być ujemne to nie powinno być 3x−6≤0? proszę o wytłumaczenieemotka
31 maj 13:59
Jakub: Tam jest napisane NIEUJEMNE, co oznacza dodatnie lub równe zero.
31 maj 17:33
matolek: a rzeczywiście, mój błąd. Dziękujeemotka
31 maj 17:55
Tomek: Ta strona jest SUPER Wszystko łatwo i prosto wyjaśnione zobaczymy jak jutro na sprawdzianie Pozdrawiam i polecam.
31 maj 20:45
MAtryca : zgadzam się , dzięki tej stronie rozumiem więcej emotka
28 cze 20:27
emes: najlepsza strona jaką kiedykolwiek widziałam ! ogromne podziękowania i gratulacje dla Pana Jakuba ! emotka emotka
10 sie 11:08
jarek: jak ktoś zna podobną stronę z fizyki prosiłbym o kontakt pod adresem profesor5−92@o2.pl
24 sie 22:43
Jakub: Nie wiem czy podobna, ale całkiem dobra http://www.ftj.agh.edu.pl/~kakol/efizyka/index0.htm
25 sie 15:17
trec11: trzeba przyznac ze idzie sie wiele nauczyc z tej stronki!
6 gru 15:40
Kuba: Dzięki autorowi tej strony polubiłem matmę w liceum choć jestem na rozszerzonym profilu po nauce z tej stronki dostałem 4 dzięki wielkie proszę o podanie dobrej stronki tylko że z fizyki głownie chodzi mi o zadania
6 gru 21:50
wisnia zyrardow: Dzieki koles w podstawówce zwątpiłem w matme dzis jestem w technikum i jutro poprawiam zagrozenie na półrocze mysle ze jakos dam rade zrobie nocke na twojej stronie dzieki wielkie jezeli jestes nauczycielem to zazdroszcze twoim uczniom
6 sty 23:47
m4: i teraz wszystko kumam a nie na lekcji jak glab bo pi−z−d−a nie umie wytlumaczyc
6 mar 18:18
Chosek: Mam 38 lat ,kończę liceum dla dorosłych,gdyby nie ta strona to byłaby masakra,teraz uczę się na maturę,ale niestety głowa już nie ta,i marne szanse,ale próbuję się uczyć właśnie z tej stronki,bo nauczyciel z matmy ,nim zdążysz przepisać to już zmazuje,a gdzie pojąć? DZIĘKI!
27 mar 21:02
Beata: Dziękuję za tą stronę emotka Mam nadzieję, że zdam emotka
2 maj 12:29
Aga: Nie rozumiem tego podpunktu e. dlaczego tam większe bądź równe?
22 maj 16:18
bar: Wieksze od 0 a takze 0 nie sa ujemne
26 maj 17:41
Mikrus : Ucze się na poprawke z matury .. i dzięki tej stronie zrozumiała na czym to wszystko polega .. cieszę się , że znalazłam tą strone emotka
1 sie 21:42
gosiek: świetna stronka.Na pewno z niej będę przygotowywać się do matury. Ukłony dla założyciela.
20 paź 13:06
maciek: STRONA JEST EXTRA ! NAJLEPSZA Dzięki Panie twórco strony emotka
29 paź 14:22
JAGODA: Tak dzieki tej stronie przypominam majfę mam ... 52 lata i podjęłam studia II stopnia. Pozdrawiam twórcę i fanów.
11 lis 19:41
SpeedeX: Strona super szacunek dla Pana Jakuba byle tak dalej się rozwijała </sup>^
11 sty 20:47
Micha666: rysunek
18 sty 00:00
koks: mistrzostwo świata naprawde gratuluje!
5 lut 23:02
Karolina: rysunek
21 lut 18:12
Mewto: to fakt Jakub zwany kubusiem ta mature i studia skonczyl chyba n a 5
22 lut 01:47
Mewto: jak laseczki leca na wiedze to zaczynam sie uczyc hehe
22 lut 01:48
Gość: rysunek
23 lut 19:27
K...: Skąd jesteś? Dajesz korepetycje? Wole uczyć się z książek niż z kompa. emotka Jeśli jest taka możliwość bardzo proszę o odp. Pozdrawiam. emotka
6 mar 19:08
Jakub: Na razie nie udzielam korepetycji. Dlaczego wolisz się uczyć z książek?
6 mar 21:53
P@weł: skoro wszyscy się wpisują to i ja też ... .SZacunek panie Jakubie za tę stronę !
12 mar 03:57
Damian: Świetna strona, wreszcie zaczynam rozumieć o czym mówi nauczyciel na lekcji
22 mar 22:04
Żaneta ;): Ta strona jest naprawdę świetna! emotka Super Wiele się już nauczyłam
3 kwi 21:20
kkkasiula: Bardzo fajna strona moja podróż po maturę trwa mam zamiar zrobić prawie wszystkie zadania z tej strony i matury razem z rozszerzeniem i mam nadzieje , że zarówno podstawę i rozszerzenie zdam 8 i 9 maja emotka pięknie jak myślicie mam szanse biorąc pod uwagę że ogólnie to ogarniam tylko uzupełniam braki i powtarzam strasznie się boję tej matury
4 kwi 14:52
juss: Mega stronka, wszystko jest tu lepiej wytłumaczone niż na lekcji ..Ω wielki szacun
20 wrz 10:42
kolezanka: ja mam ta przyjemnosc ze matme musze od podstaw powtarzac...po dlugim przebywaniu za granica wrocilam do polski i poszlam na studia,ale faktycznie na tej stronie jestem w stanie to zrobic.fajnie,wielki dzieki kolegoemotka
25 paź 14:18
BtchPlz: rysunek
2 gru 20:07
mariola: Jakubku Twoje tak ogromne serduszko umiesciles w tym komputerku,dzieki Tobie i my inaczej patrzymy na matematyke ,bo ja nie dosc ze nie bardzo umiem pisac na kompie to i z matematyki nie zbyt madra a wystarczyl miesiac i juz ile wiedzy mam a z pisaniem pewnie tez sobie poradze,
14 gru 11:48
Bela: Dziękujemy! emotka
5 lut 17:03
bibartek: rysunekmam 10 lat a umiem DZIĘKI!
14 mar 08:25
marcin: bardzo pomocna strona do nauki matematyki do matury ponieważ sa bardzo dobrze wytłumaczone zadania
17 paź 21:56