matematykaszkolna.pl
largo: spoko strona
10 wrz 15:12
Basia: NIe rozumiem czemu w 3 zbiorze jest napisane, że to jest funkcja skoro 3 są przyporządkowane dwie liczby ze zbioru X przecież... Jestem totalnie zielona...
25 paź 20:31
Natalia: Basia, przeciez masz obok napisane... ze nie wazne ze w zbiorze Y zostaja wolne liczby , wazne aby ze zbioru X kazda liczba miala przyporzadkowanie
2 lis 20:26
Adam: Ta strona jest nailepsza
9 lut 16:04
odlot: ŚWIETNA STRONA
4 kwi 20:57
kremowa: świetna strona... zawsze można wejść i wszystko jest prosto wytłumaczone, aby każdy zrozumiał .. emotka gratulacje dla autora/ów tej strony.. wielkie brawa
14 cze 21:02
Rafaello: Jakub nawet nic nigdy nie powie taki skromnyśśśpozdro
19 mar 12:03
Jakub: Nie mam nic do dodania emotka Fajnie, że strona się przydaje.
19 mar 20:52
lis: dooobra stronka emotka
10 kwi 17:39
Kasia: DZIĘKUJĘ!
10 kwi 19:36
Lubiaca liczyc: Basiu − ja takze nie do konca rozumiem jeszcze czy i na jakiej zasadzie roznym elementom ze zboru X moze byc przypisanyjeden i ten sam element ze zbioru Y. Ale z definicji funkcji: funkcja f; X→Y to przyporzadkowanie, ktore KAZDEMU elementowu ze zbioru X przyporzadkowuje DOKLADNIE JEDEN element ze zbioru Y. Nie ma nic na temat tego, ze elementy ze zbioru Y czyli podporzadkowane nie moga sie powtarzac. Czy o to chodzi?
14 maj 05:17
Lubiaca liczyc: Juz wiem z nastepnej strony: nie szkodzi, ze podporzadkowana wartosc powtarza sie.
14 maj 05:19