matematykaszkolna.pl
łukasz: a może być tak? po skróceniu 7 w liczniku a w mianowniku 112. i to jest 0.0625 i w ten sam sposub z drugim?
19 mar 10:47
Jakub: Tak. Można policzyć przybliżenie na kalkulatorze i w ten sposób porównać.
20 mar 00:16
Tecza:): o CO CHODZI Bo mam jutro kartkówkę i chciałabym to ,,jaqos" zrozumieć... No co. Nie moja wina że jestem Humanistką! xD
28 wrz 18:07
Fiolka: Tęcza weź nie kompromituj humanistów co? Z takim nastawieniem nigdy nie zrozumiesz matmy Świetna strona! Wielkie dzięki!
31 paź 17:45
Karol: w drugim rozwiązaniu jest chyba błąd bo zaznaczony jest mniejszy mianownik
5 lis 13:26
SrokA: mam pytanie, a jezeli mianowniki i liczniki sa rozne i sa to duze liczby jak sobie z tym szybko poradzic
3 gru 22:32
Ania: Karol, rozwiązanie jest poprawne jeśli podzielisz licznik przez mniejszą liczbę wynik będzie większy a jeśli odwrotnie to będzie mniejszy
11 lut 17:59
Humanistka. : Tecza − nie wiem czy wiesz, ale humanista to człowiek wszechstronnie wykształcony. Masz pewnie na myśli to, że wolisz język polski, literaturę, historię, sztukę? Ale to nie znaczy, że jesteś humanistką − poza tym, jeśli język polski lepiej Tobie pasuje, to powinnaś wiedzieć, kim są humaniści, radzę poczytać o epoce renesansu/odrodzenia.
22 lip 16:32
Kici ;): tak się potocznie teraz mówi, tak samo jak nie poprawne jest to, że ktoś mówi na kogoś np; ,, ale jesteś romantyczna'' , bo te słowo, wywodzi się z nazwy epoki, a nie ma nic wspólnego z pojmowanym dziś romantyzmem ; kwiatki, świece i takie tam Albo tak samo Apokalipsa, które znaczy objawienie, a nie koniec świata, jak niektórzy sądzą. Więc, się nie czepiaj dziewczyny Bo wiesz sama o co jej chodziło. Po prostu chciała przez to powiedzieć, że jej słabiej idzie z matmy niż z polskiego.
18 sie 18:40
xyz: Humanistka, Tecza prosi o matmę, no nie? to po cholere jej wyjaśnienie pojęcia humanista?
28 lut 18:48
vnm: Chciał zabłysnąć, został "zjedzony". Uwielbiam realia internetu emotka
3 gru 19:15
Gustlik: 32 > 23 /()2 − podnoszę obie do kwadratu 9*2 > 4*3 18 > 12 − sprawdzam, która większa
27 lip 00:38