matematykaszkolna.pl
zadanko monika: Jeden kilogram truskawek kosztuje t złotych, a jeden kilogram czereśni jest o 1,50 zł droższy. Kupiono piec kilogramów truskawek oraz pewną ilość czereśni. Ile kupiono kilogramów czereśni, skoro za zakupy zapłacono 20 zł
28 kwi 15:01