matematykaszkolna.pl
d Pomocy: Jeden kilogram cukru kosztuje 3 zł. Liczbę kilogramów kupionego cukru oznaczamy przez x, a wartość zakupu w złotych przez y. Napisz wzór zależności między wielkościami x i y.
18 lut 15:26
Eta: y = 3*x
18 lut 15:31