matematykaszkolna.pl
uklady równan Piotrek: w hurtowni kupiono 200 kg cukru i 150 kg mąki za 900 zł. Cukier sprzedano z zyskiem 25%, a mąkę z 20% i zarobiono na wszystkich 210 zł. Oblicz cenę sprzedaży 1 kg mąki i 1 kg cukru
9 lut 18:14