matematykaszkolna.pl
pomocy :((: kilogram jablekkosztuje 2zl, a gruszek 2,50zl. Oblicz o ile procent cena gruszek jesy wyzsza od ceny jablek.
27 sty 22:46
Trivial: 2(1 + x) = 2.50
 2.5 
1 + x =

= 1.25
 2 
x = 0.25*100% = 25% Odp. O 25%.
27 sty 23:07
Eta: Echh te Wasze "x"−y emotka 2,50 −2= 0,50
0,50 

*100%= 0,25*100%= 25%
2 
27 sty 23:31
Trivial: Ale ja lubię z iksem!emotka
27 sty 23:32
bart: x jest lepszy
27 sty 23:33
Eta: No też ..... nie masz z kim się lubować? ...... tylko z x − m
27 sty 23:34