matematykaszkolna.pl
prosze o odp pafcio: w sklepie sa wafle po 8 zl i po 12 zl za kilogram. sprzedawca chce zrobic mieszanke tych wafli w cenie 11 zl za kilogram. ile wafli kazdego rodzaju powinien zamieszac aby otrzymac 20 kg mieszanki
3 sty 18:45