matematykaszkolna.pl
? aha: Firma produkuje narty 3 typow. Koszt wykonania 1pary nart wynosi odpowienio :300zl, 400zl, 500zl. Z badania rynku wynika, że popyt na poszczególne typy nart jest równy i wynosi odpowienio: 25%, 30%, 45% w stosunku do calej produkcji. Firma ustalila cenę pary nart niezeleżnie od typu na 450zl. Oblicz jaki jest zysk firmy z jednej wyprodukowanej pary nart?
29 gru 22:00