matematykaszkolna.pl
ułożenie równania buzines: jak ułożyć równanie ? za 2 zeszyty i 4 flamastry zapłacono 20 zł, za 2 zeszyty i 6 flamastrów zapłacono 26 zł , jaka jest cena 1 zeszytu a jak 1 flamastra ? z góry dziękuję , proszę o wyrozumiałość próbuję nauczyć się układania równań do zadań z treścią .
11 gru 13:41
buzines: czy poziomem podstawowym też się zajmujecie
11 gru 13:41
Godzio: 2x + 4y = 20 2x + 6y = 26 − −−−−−−−−−−−−−−−−−−− −2y = −6 ⇒ y = 3 ⇒ x = ...
11 gru 13:43
buzines: dziękuję emotka
11 gru 14:05