matematykaszkolna.pl
Basia: Eta zajrzyj do postów "Pliss" i "Mała". Ciekawe zadania, ale z tym z "Pliss" mam kłopot
9 sty 00:19
Eta: Basia ! w tym pliss! to... nie powinnas brać do kwadratu! Tam widze napisał rozwiazanie Piotr! w/g mnie to jest dobra odp! Ja tez takbym liczyła! Nie wiem czym sie sugerowałas biorąc do kwadratu? Pewnie nie pomyslałas? powinno być mocΩ= 30 *41= 1230 moc A= 30 * 21= 630 i rzeczywiscie P(A)= 630/1230 = 21/41 no tak! .... "strasznie " ... wyglada , ale tylko w treści a w sumie proste!
9 sty 00:34
Basia: też nie wiem; zmęczona chyba jestem
9 sty 00:35
Eta: Kochana Basiu ! jeżeli chodzi o "mała" to przyznam,że juz mi z głowy "wywiało"......... emotikonka dlatego tego typu zad. zostawiem Tobie!emotikonkaemotikonka Ja byłam "bakałarzem" w LO, TE, LM, LE ...ZSZ..( i jeszcze niewiedzieć gdzie?emotikonka już wiesz? .... dlaczego mi " wywiało" ( masz juz rozeznanie co do mojej wiedzy?.... Dzieki temu forum.... wiele wiedzy "odkorowałam" i to mnie bardzo cieszyemotikonka .... reszta już .. " zaśniedziała" emotikonka
9 sty 00:42
Eta: Noo! Przyznajesz ,że proste! ,a strasznie brzmi! Pewnie i Ty pomyslałas o czymś bardziej skomplikowanym! "haczyk" był! nie kazdy z maturzystów wpadł na to jak obliczyć ilość tych kartek z numerami parzystymi! No i ta różnica pierwsza minus ostatnia i jeszcze plus jedną ! Chyba w tym najwiekszy problem!( choć nie dla wszystkich! Zauważyłam ,że jesteś osoba bardzo, bardzo, bardzo ... ambitną!emotikonka... i robisz sobie zaraz wyrzuty: " jak to ,że tegonie wiem lub nie pomyslałam" ... tak? Przyznaj ,że taK?..... bez potrzeby !.... wszyscy jestesmy omylni!emotikonka Nie warto!... zdrowie najwazniejsze! P A M I Ę T A J emotikonka (dobrze radzęemotikonka!
9 sty 00:51
Eta: Widzisz Basia!.... pełna satysfakcja! "młodzież"... dziekuje ! podziwia, nawet nowe posty wrzucaemotikonkaemotikonka I dlatego ,bedziemy pomagać "do końca świata .. a nawet o jeszcze jeden dzień ... dłużej emotikonka i o to chodzi
9 sty 01:06
Basia: To nie to! Lata, lata, lata po studiach pracowałam jako informatyk. I pewnego pięknego dnia odkryłam, że .... chyba nie zdałabym egzaminu wstępnego na własną uczelnię. Koledzy, którzy się tam jeszcze ostali śmiali się serdecznie z mojego przerażenia, ale ja się uparłam i teraz np. analizę znam lepiej niż wtedy kiedy z niej egzamin zdawałam. Oczywiście nie wszystko pamiętam, ale dzięki zadankom, które tu wrzuca młodzież studiujaca też sobie sporo przypomniałam. A jeśli upieram się żeby rozwiązać to nie tyle z powodu ambicji ile z ciekawości.
9 sty 01:28
nocek: Basia! zajrzyj do "ewelina" emotikonka
9 sty 01:39
Basia: Czytałam. Mam nadzieję, że dotarło.
9 sty 01:41
nocek: No i "bezrobocie"! trzeba iść spać!emotikonka Dobranoc! Miłych snów!emotikonka
9 sty 01:49
Basia: Dobranoc ! I miłego dnia (jutrzejszego)
9 sty 03:09