matematykaszkolna.pl
?? mała: jabłka skosztują 2,50 zł za 1kg, gruszki są o 60%droższe. o ile procent jabłka są tańsze od gruszek
4 lis 10:57
sushi_ gg6397228: policz ile kosztuja gruszki z procentow lub proporcji potem z proporcji policzysz druga czesc zadania: cena gruszek −−−100% cena jabłek −− x
4 lis 11:08