matematykaszkolna.pl
z proporcji mika: Radek co kilka dni kupuje za 3 zl wafle na wage. Gdy pewnego dnia cena kg wafelkow wzrosla o 3 zl Radek mogl za swoje 3 zl kupic ich o 5 dag mniej niz dotychczas. Ile kosztuja wafelki po podwyzce
31 maj 22:09
mały miś:: już rozwiązane w poprzednim poście emotka
1 cze 01:24