matematykaszkolna.pl
procenty Karolina: Za pewną kwotę pieniędzy można kupić 4kg cukierków po 4,5zł.Ile kilogramów cukierków tańszych o 20% kupimy za tę samą kwotę ? Proszę bardzo o pomoc
19 maj 19:07
driver: 4,5*4=18 , 20%*4,5=0,90 , 4,50− 0,90=3,60 , 18:3,60=.....
19 maj 21:35