matematykaszkolna.pl
oblicz Aga: w sklepie są wafle po 8 zł i po 12 zł za 1 kg. Ile wafli każdego rodzaju należy zmieszać, aby otrzymać 20 kg mieszanki w cenie 11 zł za 1 kg?
28 kwi 16:27
28 kwi 16:30