matematykaszkolna.pl
logika topola: W stołówce szkolnej za 3 kanapki, 7 kubków mleka i 4 porcje ciasta trzeba zapłacić 10 zł18 gr, natomiast łączny koszt 4 kanapek, 8 kubków mleka i 6 porcji ciasta wynosi 12 zł 40 gr. Marcin kupił sobie drugie śniadanie 1 kanapke, 2 porcje ciasta i kubek mleka, za które zapłacił ....?
17 mar 14:34