matematykaszkolna.pl
Repetytorium maturalne Xyz: Cześć, udzielam korepetycji z matematyki. Jakie repetytorium maturalne polecacie dla: a) rozszerzenia dla osób które chcą mieć >80% b) rozszerzenia dla osób które chcą mieć >60% c) podstawy dla osób które chcą mieć >80% d) podstawy dla osób które chcą zaliczyć Myślałem o Kiełbasie
5 lip 18:12
Min.Edukacji: myśl dalej
5 lip 19:45
chichi: jeśli chcesz uczyć, a nie potrafisz nawet sam zrobić na tyle dobrego researchu, z jakich źródeł mógłbyś korzystać, to aż żal pomyśleć jak wyglądają te zajęcia, Ty nie chcesz uczyć, a jedynie zgarniać kasę za coś, do czego nie masz kompetencji emotka
5 lip 23:17
Xyz: Myślę, że projektujesz na mnie swoje przekonania. Chciałem zasięgnąć opinii osób które uczą lub korzystają z różnych materiałów. Warto by było żebyś popracował nad inteligencją emocjonalną gdyż wchodzisz w dezadaptacyjne tryby radzenia sobie z rzeczywistością.
6 lip 17:16
Mi Ka: Xyz ,jakie zapytanie ,taka odpowiedż. Nie możesz się na nią obrażać . Napisałeś . Cześć udzielam korepetycji . Skoro tak napisałeś to znaczy ze masz zdolność logicznego myślenia . Więc sam od siebie powinieneś napisać : a) jak dlugo udzielasz tych korepetycji ,a może sam jesteś po maturze i próbujesz dorobić na studia udzielając tych korepetycji b) z jakich materiałow Ty osobiście korzystasz . Teraz wróć do swojego pytania i zastanów się nad odpowiedzią chichi bo jeśli juz jakiś czas udzielasz tych korepetycji to niestety kolega ma rację . Zbiorów zadań jest multum np Gdowski ,Pluciński Zbior zadań z matematyki dla kandydatów na wyzsze uczelnie .Sa tam tez zagadnienia ze studiów Na You Tube jest tez kilka kanałów z matematyki .Np kanał (Matma z pasją) . Mówił tam z jakiego zbioru korzysta . Zapytaj go Powodzenia
6 lip 17:59
Xyz: Korepetycji udzielam rok, w prywatnej szkole. Mam licencjat z matematyki na UJ. Materiały z jakich korzystam opierają się głównie o to jaki uczniowie mają podrecznik, repetytorium + arkusze maturalne.
6 lip 19:13
Mi Ka: No okemotka Ja mam 3 repetytoria (tylko że już stare) 1) Repetytorium z matematyki dla uczniów szkół średnich i kandydatów na studia Danuta i Marek Zakrzewscy(2000r) 2) repetytorium z matematyki dla kandydatów na wyższe uczelnie ,maturzystów Józef Laszuk 2001r(jest tez tam materiał ze studiow teraz ) jest do tego druga częśc z rozwiązaniami zadan 3) Matematyka dla kandydatów na wyzsze uczelnie techniczne Andrzej Gagatnicki (1963r) Kiedys polecił to ABC Ale takich rzeczy jest od groma i trochę emotka
6 lip 19:47
Xyz: Dziękuję emotka
6 lip 20:58
Min.Edukacji: Dla mnie to nie bylo pytanie tylko reklama wątrobianki😆
6 lip 21:10
6 lip 22:16