matematykaszkolna.pl
Mam pytanie odnośnie poprawki z matematyki Jolanta: Znajomej wnuczka nie zdała do drugiej klasy liceum Może ktoś napisać jak wygląda poprawka Czy zadania się losuje ,ile czasu jest na rozwiązanie?
17 cze 18:07
Min.Edukacji: Zapytaj w szkole.
18 cze 09:57
mam pytanie: takie poprawki mogą różnie wyglądać... dlatego najlepiej dopytać się w szkole u nauczycielki lub dyrektora/durektorki
19 cze 23:15
Jolanta: Hm.Myslalam,że są jednakowe zasady.Dziekuje
19 cze 23:21
ite: Zasady przeprowadzania egzaminu poprawkowego powinny być opisane w statucie szkoły. Warto tam zajrzeć (oprócz dopytania się oczywiście).
20 cze 13:08
Jolanta: Dziękuję 🙂
20 cze 14:59
ABC: jeżeli poprawka 28 sierpnia o 10.00 to ja siedzę w tej komisji emotka
20 cze 16:17
: wtedy wnuczka będzie powtarzać 1 klasę ale to chyba niezgodne z regulaminem emotka
20 cze 16:22
Jolanta: Z tego co wiem to ona nadal nic nie wie oprócz tego,że egzamin ma byc 26 sierpnia
20 cze 22:27
Jolanta: ABC a mógłbyś napisać jak wyglądają takie egzaminy poprawkowe?
20 cze 22:29
ABC: tak jak już pisali ludzie, zależy od konkretnej szkoły , w mojej uczeń pod koniec czerwca dostaje od nauczyciela uczącego w jego klasie zestaw zagadnień i przykładowych zadań na egzamin, w sierpniu najpierw zdaje część pisemną przez 60 minut , jeśli zdobył wystarczająco dużo punktów to już ma z głowy, a w przeciwnym razie ma szansę na ustnej części jeszcze
21 cze 06:14
Jolanta: Nie znam nikogo kto miałby poprawkę z matematyki to mnie zainteresowalo A kto układa te pytania ?
21 cze 08:52
Min.Edukacji: Nauczyciel, który ja uczy i ...pamiętaj, ze jest to egzamin z materiału z całego roku.
21 cze 11:05
ABC: tak jak mówi przedmówca , poza nauczycielem uczącym w komisji siedzi w mojej szkole dyrektor oraz nauczyciel matematyki nie uczący w tej klasie jako ekspert niezależny ( to ja emotka )
21 cze 11:16
chichi: to wszystko są informacje ogólnodostępne w internecie, to raz, dwa w szkole by im wszystko na pewno przekazali, może niech się wnuczka koleżanki nieco zainteresuje emotka
21 cze 11:26
Jolanta: W szkole nic nie przekazali Nauczyciela od dwóch tygodni nie ma Dzisiaj dostała w sekretariacie kartkę,która wygląda jak spis treści podręcznika
21 cze 18:17
Jolanta: Dziewczyny nie znam,tyle co z widzenia ale mi jej żal .Wiem,że finansowo jest u nich nie najlepiej więc się pewnie wpakuje w pomaganie
21 cze 18:24
Mila: Jolanto, podejmij się tej pracy, jeśli masz czas. Poradź jej , aby zaczęła się uczyć sama za pomocą forum, zorientujesz się jaki jest stan jej wiedzy. Potem zobacz jej zeszyty. Zapytaj z jakiego podręcznika korzystała na lekcjach. Zobacz program , jest w internecie. Jeśli dziewczyna będzie chciała się czegoś nauczyć, to nie będzie problemu. Sama kiedyś bardzo słabym dzieciom znajomych pomagałam. Nie brałam pieniędzy i mogłam liczyć na ich pomoc w potrzebie.
21 cze 23:11
Jolanta: Witaj Milu 🙂 Już z nią rozmawiałam Jest w wieku mojej najmłodszej bratanicy więc program znam Pomagałam już ,coś tłumaczyłam Ale nigdy nie przerabiałam całego roku w tak krótkim czasie.Zaczęłam od powtórki ze szkoły podstawowej i ujawniły się zaległości.Mam nadzieję ,że zdążymy wszystko przerobic
22 cze 02:03
Mila: emotka
22 cze 23:51