matematykaszkolna.pl
omg świruś: https://www.omj.edu.pl/uploads/attachments/2etap13r.pdf dlaczego w rozwiązaniu zadania nr 4 nie wzięli pod uwagę jednokolorowych prostych?
29 gru 18:24
świruś: @wredulus
29 gru 19:08
świruś: @abc pomocy
29 gru 21:23
świruś: nauka do tej olimpiady mnie przytłacza:(
29 gru 21:24
ABC: no pomyśl sama to jest akurat proste
29 gru 21:28
ABC: Aha i nie wiem skąd jesteś , ale żeby wygrać ze stajniami olimpijskimi typu staszic czy polonia belgijska we wrocławiu to musiałabyć być naprawdę dobra i nie zadawać tu takich pytań emotka
29 gru 21:30
świruś: ''musiałabyś być naprawdę dobra i nie zadawać tu takich pytań'' no dzięki bardzo to motywująceemotka
29 gru 21:31
świruś: no ale zapisałam się to co mam zrobić
29 gru 21:33
świruś: a dobra sorry już zrozumiałam to zadanie xd
29 gru 21:34
ABC: nie zrozum mnie źle po prostu chcę żebyś miała realny ogląd sytuacji emotka , znam np. człowieka który przygotowuje we wrocławiu i mieć takiego trenera to straszny bonus jest, gość sam był laureatem OM i od 30 lat trenuje innych . Teraz jest epoka internetu i dużo się można stamtąd nauczyć ale najważniejsze sekrety kuchni są trzymane przez mocnych w ukryciu
29 gru 21:46
świruś: no niestety
29 gru 21:47
Min. Edukacji: Daj se spokój i po prostu..żyj!
29 gru 21:54
świruś: drogi ministerze edukacji....twoje porady na tym forum zawsze niezwykle trafne emotka
29 gru 21:56
świruś: emotka
31 gru 12:43
wredulus_pospolitus: @ABC ... rozumiem Twoje podejście i to co napisałeś jest prawdą. Coś podobnego chciałem napisać wcześniej, gdy pisałem o tym jak wyglądała olimpiada za mych czasów (rektor z mównicy witał się z imienia z niektórymi rodzicami −> rodziny olimpijczyków) Jednak zauważ, że świrusek jest młoda, ambitna ... może i nie wygra ... i co z tego? ... na pewno zbierze doświadczenie. To nie jest jej ostatnia olimpiada w życiu, tylko pierwsza. Dodam jeszcze − podejrzewam, że na chwilę obecną (o ile dobrze pamiętam 6 klasa podstawówki) ma większą matematyczną wiedzę niż ja miałem idąc do liceum (czyli po 8 klasie). Tak więc − uważam, że nie jest bez szans (może jeszcze nie w tym roku) na znalezienie się w czołówce.
31 gru 13:11
świruś: dziękuję za pozytywną opinię (jestem już w 8. klasie...) wesołego nowego rokuemotka
31 gru 13:54
ite: świruś nie słuchaj realistów, chodź tam, gdzie sobie zaplanujesz i rób to, co sobie wymarzysz. Dopiero jak się nie uda, to przypomnij sobie słowa ABC, że inni mieli bliżej do zwycięstwa. Ale już to, że się zgłosiłaś i że ćwiczysz, to bardzo dużo. Życie uśmiecha się do wszystkich, nie tylko do tych wyjątkowo zdolnych i do szkół najlepszych uczęszczających !
31 gru 14:35
Min. Edukacji: @(...) zaliczenie testu z fizyki na medycynę na 100% to było to resztę czyli biolę i chemię wszyscy machali mniej wiecej równo wiec fizyka byla tym kryterium, ktore pozwalało sie dostać Miałem tez takiego ucznia co rozwiazywał zadania ze wszystkich zbiorów, wszystkie testy, arkusze itp. chodził na podwójne korki z teorii i z zadań. Jednak potem miałem pewien niesmak, ze skończył na stomatologii.
31 gru 15:29
Min. Edukacji: @ świrus dzięki za dobre słowoemotka nie jestem ministerką tylko ministrem Do Siego roku
31 gru 15:31
Mila: emotka
31 gru 18:55
świruś: emotka
31 gru 22:07