matematykaszkolna.pl
Książki Drwalin matematyczny: Witam zapraszam do dyskusji które podręczniki do matematyki szkolnej w szkole są najlepsze które mająnajciekawsze zadania, dla ucznia piątkowego Moim zdaniem 1. MATeMAtyka nowa era 2. Pazdro 3. Gdańskie wydawnictwo oświatowe 4. Podkowa 5. Matematyka poznać zrozumieć WSIP ale oni nie robią już książek l 6. I ty Euklidesem ADAM 7. OPERON
4 gru 09:36
ABC z roboty: dla ucznia piątkowego to stare zbiory zadań dla kandydatów na wyższe uczelnie z lat 60 jest tam dużo zapomnianej wiedzy np . jednorodne układy równań nieliniowych i chytre podstawienia trygonometryczne emotka
4 gru 09:40
chichi: dla ucznia piątkowego zbiory Andrzeja Kiełbasy polecam emotka
4 gru 10:20
ABC z roboty: Kiełbasa jest dobry dla ucznia szóstkowego o tendencjach konkursowo−olimpijskich, piątkowy może się zestresować bo tam jest mało wskazówek i rozwiązanych w pełni zadań (mówię o wydaniach z roku 2010−11 , nowszych nie przeglądałem)
4 gru 10:34
chichi: to Pazdro będzie spoko w takim razie dla piatkowego emotka
4 gru 10:36
Drwalin matematyczny: Nowa era według mnie też ma bardzo ciekawe zadania. Pazdro dużo schematów ale niektóre perełki też są. Zbiory kiełbasy to zbiory maturalne.z tego co pamiętam dlatego ich nie uwzględniłem. Aksjomat Toruń ma fajne zestawy maturalne też To kiełbasa jest takim trudnym zbiorem.
4 gru 11:13
ABC z roboty: Pazdro tak, dla sumiennego ale nie fanatyka jest w sam raz emotka
4 gru 11:32
ABC z roboty: Tak, Kiełbasa dla rozszerzenia z lat ≈2010 jest dość trudny
4 gru 11:33
6latek: Napisał wcześniej ABC Zbiór zadań dla kandydatów na wyższe uczelnie Gdowski,Pluciński A Ty naprawde dla siebie ? Bo raz piszesz parametry matematyki wyższej a teraz uczen piątkowy
4 gru 11:46
chichi: nigdy nie widzialem ciekawych zadan z nowej ery, jest to raczej najprostszy podręcznik na rynku. pazdro schematyczne? robilem arkusze przed matura i zdecydowanie sa na najwyzszym poziomie, porównując do tych z nowej ery czy innych operonow emotka
4 gru 12:08
Drwalin matematyczny: Chichi napisz na maila 99michcio@gmail.com to mogę screeny tego zbioru podesłać tam są takie trzy kreski jako zestaw trudnych zadań pod koniec i dużo tam jest trudnych zagadnien bo sam zbiór maturalny nowej ery łatwy
4 gru 12:41
ite: ABC (niekoniecznie z roboty) jak odróżnić fanatyka od ucznia jedynie sumiennego?
4 gru 12:49
Drwalin matematyczny: Podkowa ma cienkie zadania cały zbiór do 1 klasy przerobiłem i tylko 2 ciekawe... 🤦‍♂️
4 gru 12:56
Drwalin matematyczny: Ja robię zbiór po zbiorze więc ogarniam sytuację a tamte 2 problemy co miałem z parametrem to jeden ma błąd w treści zadania a drugi faktycznie był trywialny
4 gru 12:57
6latek: A ten zbior z Podkowy ? Matematyka .matura zbior zadan cześc druga profil matematyczno fizyczny −(2003r) (Cewe, Grajek ,Nahorska
4 gru 13:03
chichi: ta zolta książka podkowy, to egzamin wstępny na uczelnie wyzsze, trafiają się ciekawe zadanka emotka
4 gru 13:07
6latek: Witajemotka Ta żółta to zbior zadan maturalnych z matematyki na ocenę celująca .Witold Stachnik Tak naprawde to niektore tam zadania dla podstawy beda trudne dla rozszerzenia
4 gru 13:14
6latek: Dla podstawy Zadanie nr 43 Wyznacz w prostokątnym układzie współrzędnych zbiór punktów których współrzędne spełniają nierównośc ay+3|x|<1+2a−y−3|x| gdzie a jest liczba dodatnią
4 gru 13:20
4 gru 13:20
6latek: Tego niestety nie mam .
4 gru 13:23
4 gru 13:27
ABC z roboty: Ite fanatyk matematyczny to siedzi w tym z własnej woli i chęci , w normalnych szkołach mało takich uczniów jest w mojej na przykład jeden , i dobrze bo mnie zamęcza emotka
4 gru 14:11
ABC z roboty: Stachnik to tak na pograniczu sumiennego i lekko skrzywionego emotka
4 gru 14:11