matematykaszkolna.pl
trygonometria kacper: cos ( 7x ) = cos ( 4x ) − cos ( x ) jak to rozwiazac?
19 lis 13:25
chichi: cos(7x) + cos(x) = 2cos(4x)cos(3x) przenieś na lewą stronę i wyłącz przed nawias cos(4x), dalej juz latwo emotka
19 lis 13:32
kacper: aha,okej,dzieki; bo ja jeszcze chcialem tak zrobic ze cos7x−cos4x rozpisalem ze wzoru na roznice kosinusow ale cos nie bardzo to wyszlo.
19 lis 13:44
Psychodeliczny rock: Zauważ ze masz w równaniu same cosinusy po x Więc tak jak napisał kolega wyzej . Patrzysz na wzory i widzisz ze przy dodawaniu cosinusów zostajesz przy cosinusie . natomiast przy odejmowaniu przejdziesz na sinus.Mozna ale wiecej masz potem roboty
19 lis 14:08
b: Następny ? co sam pisze i sam odpowiada
19 lis 15:35
Psychodeliczny rock: Wiesz . Jak to bywa w życiu potrzebne sa dowody na to . W domu możesz sobie mówic co chesz i jak chcesz . Publicznie niestety musisz miec dowody aby nie ponieśc konsekwencji . Po drugie . Nie jestem zaden Kacper ,kacper , bo nawt gdybym użył swojego imienia to mam na imie Krzysiek . Sa inni od tego o czym piszesz np kolega rany julek Więc jak to mówią kolego b . Sto ch....i w bok ode mnie .Dobrze?
19 lis 15:44
Psychodeliczny rock: Tak poza tym jeszcze jedno Pewnych rzeczy nie wypada mi pisać ze względu na wiek (a młody juz niestety nie jestem) Mało jest zadań i co niektórzy stają sie zbyt nerwowi Więc na tym zakończę . Jeśli to Ty ten dawny b to niestety mi przykro .
19 lis 15:53