matematykaszkolna.pl
tł€maczenia Adran: Czym tłumaczenia ekspresowe różnią się od tłumaczeń zwyklych? Czy możecei swoją drogą polecić biuro tłumaczeń do wykonania tłumaczeń z języka angielskiego?
6 lis 12:57
mam pytanie: ekspresowe sa szybciej i sa drozsze
6 lis 14:38
holan: Tłumaczenia przysięgłe są powszechnie akceptowane w urzędach, sądach, konsulatach i innych instytucjach państwowych. Tłumaczenia zwykłe mogą być przyjęte w niektórych sytuacjach, ale nie są zawsze równie ważne i wiarygodne w kontekście urzędowym. Tłumaczenia przysięgłe są zazwyczaj droższe niż tłumaczenia zwykłe ze względu na dodatkową odpowiedzialność, kwalifikacje i formalności wymagane od tłumaczy przysięgłych. https://atet.pl/uslugi/tlumaczenia-ekspresowe/ Możesz je zlecić w biurze tłumaczen ATET.
7 lis 11:48
wredulus_pospolitus: Tak sobie pomyślałem −−− czy jacyś ludzie kiedykolwiek zdecydowali się na usługi firmy która w taki sposób 'reklamuje' się nie tam gdzie trzeba (wiem że to nie ta firma się reklamuje tylko robi to jakiś pośrednik). Teraz sobie pomyślałem −−−− czy te firmy wiedzą jak wygląda ich reklama i mają to w dupie czy żyją w nieświadomości.
7 lis 12:33
ite: pozostają w nieświadomości takich działań, ale cieszą się, że mogły zapłacić trochę mniej
7 lis 12:44