matematykaszkolna.pl
Takie sobie Krzysiek: Minął już miesiąc od rozpoczęcia nauki w szkole .Zadań do rozwiązania na forum jest jak na lekarstwo Więc albo uczniowie są już tak dobrzy że nie potrzebują pomocy albo są rozproszeni po innych forach. Ja osobiście mam taką nadzieję że to forum przetrwa chociaż ten rok bo chcę powtórzyć geometrię
3 paź 17:26
ABC: Do czego ci ta geometria , teraz wykład aksjomatyczny to przeżytek, zwłaszcza taki suchy jak w tej twojej książce emotka wziąłbyś bryńskiego z lat 90 jest bardziej strawny , choć tam nie tylko geometria https://www.wieszcz.pl/matematyka-i-m-brynski-n-drobka,id14466.html
3 paź 20:35
Krzysiek: Dobry wieczór emotka Szczerze to tak się pobawić trochę . Kupiłem niedawno w Dino taki zestaw z cyrklem i czas go użyć . Czytam sobie geometrię Pana Janowskiego i mam zbiór zadań z geometrii dla klasy 1 i 2 Dróbka ,Szymański. Robię z niego zadanka . A z ksiązki Pani Krygowskiej się nie uczę bo kiedyś pisała Mila żeby odstawić
3 paź 21:20
ABC: Pani Krygowska jest bardzo kontrowersyjną postacią to prawda , ma grono swoich wielbicieli , ja do nich nie należę , czytałem różne wspomnienia o niej i podobno tak jej zależało na dobru słabego ucznia a takie ciężkostrawne książki pisała emotka
3 paź 22:55
Krzysiek: Niedawno zacząłem czytać jej książkę −"Ciekawy czworościan" Na razie mi nie wchodzi . Ale to nie jest jej wina, tylko moja
4 paź 00:54
4 paź 07:28