matematykaszkolna.pl
pytanie martez: co robic dalej po mat fizie? Jestem po liceum po maturze i ide na studia z rodzaju ekonomicznych gdzie bede mial du matematyki chcialbym cos jej liznac teraz ale do konca nie wiem jak to zrobic. Czy są jakieś książki specjalnie stworzone pod nauke bo nie ukrywam ze najbardziej odpowiadal mi system nauki jak w podrecznikach szkolnych ze mamy teorie zadania i z tylu odpowiedzi do nich aby zadan nie rozwiazywac na wiare. Czy jest jakas taka pozycja?
22 sie 17:16
Susu: czy jest jakas taka pozycja ? A owszem jest . Na chwile obecną polecam Ci pozycję leżącą np taką emotka
23 sie 15:13
AndreBoarskij: Cześć! Dzisiaj chcę Wam trochę opowiedzieć o wysokiej jakości wagach przemysłowych producent wag elektronicznych . W ich ofercie znajdziesz dla swojej firmy duży wybór różnych wag, które będą odpowiadać Twoim różnorodnym potrzebom. Na ich stronie internetowej https://vagar.pl/ znajdują się wyłącznie nowoczesne wagi, które posiadają wbudowane bardzo przydatne systemy, takie jak automatyczna kalibracja, ekrany dotykowe oraz możliwość interakcji z posiadanymi systemami sterowania.
1 wrz 22:42
ok: bratku zostań naukowcem he he
19 kwi 14:51