matematykaszkolna.pl
Tlumaczenie dyplomu Barcickis: Czy tłumaczenie dyplomu ukonczenia studiów musi być tłumaczeniem przysięgłym? Ile takie tłumaczenie kosztuje? Pytam się bo planuje przeprowadzkę za granicę i podjęcie tam pracy.
4 sie 10:17
wredulus_pospolitus: Różne kraje mogą w różny sposób do tego podchodzić. Warto więc najpierw sprawdzić czy nie ma o tym informacji w internetach odnośnie kraju do którego chcesz wybyć. Kolejna sprawa − czy państwo jest w EU czy też nie. Jeżeli państwo nie jest w EU to może nawet nie respektować tłumaczenie przysięgłego z naszego kraju. Bądź wręcz odrzucać całkowicie dyplom z uczelni z naszego kraju (nie wiem jak to obecnie wygląda − 20 lat temu np. Kanada nie respektowała naszych dyplomów). Kolejna sprawa − tak naprawdę istotne jest to jak PRACODAWCA podchodzi do sytuacji. Może mu wystarczyć zdjęcie dyplomu w języku polskim, bo ma 'wyjebane' w to a może potrzebować 15 kopii w różnych językach i oryginału w ramce do powieszenia nad biurkiem.
4 sie 10:40
ite: Po tak ogólnym pytaniu o tłumaczenie, spodziewam się pojawienia reklamy któregoś biura tłumaczeń : ) Albo kasyna, gdzie wygrasz od razu tyle, że wszystkie dyplomy możesz odłożyć na dno szafy.
4 sie 11:24
: Gram ostatnio w bakarata, tez można sporo wygrać/przegrać. wkleić link?
4 sie 11:33
4 sie 11:33
ite: Nałóg już mam. Każdy następny będzie na pewno kosztowniejszy, więc po co ...
4 sie 12:13
Melvin: Zapytaj pracodawcę: Jeśli już masz pracodawcę lub ofertę pracy, możesz zapytać ich, czy potrzebne jest tłumaczenie przysięgłe dyplomu. Kontakt z instytucją edukacyjną: Możesz również skontaktować się z uczelnią, na której ukończyłaś studia, i zapytać, czy oferują tłumaczenia przysięgłe dyplomów lub mogą dać wskazówki dotyczące tłumaczenia. Znajdź tłumacza przysięgłego: Jeśli okazuje się, że potrzebujesz tłumaczenia przysięgłego, znajdź profesjonalnego tłumacza przysięgłego, który jest uprawniony do wykonywania takich tłumaczeń w twoim kraju docelowym Tłumaczenia takie możesz zlecić na przyklad s biurze tłumaczeń ATET https://atet.pl/ Na stronie jest kontakt, można zlecić je w formie online emotka .
4 sie 12:37
: https://twitter.com/i/flow/single_sign_on czy ktos zrobi porzadek na obydwu forach
6 sie 14:35