matematykaszkolna.pl
Dowód Karolina: Przekątne trapezu ABCD, w którym AB || CD, przecinają się w punkcie E. Okręgi opisane na trójkątach AED oraz BCE przecinają się także w punkcie K leżącym na boku AB. Wykaż, że |CK| = |DK|. Prosiłabym również o krótkie wyjaśnienie
26 kwi 14:02
chichi: Rysunek: https://zapodaj.net/9c088ab5a8bd2.png.html Wstawiam rysunek z GeoGebry, bo tutaj do wieczora bym rysował Kąty wpisane oparte na łuku EK i po zadaniu
26 kwi 14:31
bezendu: Rysował? Od kiedy Eta to facet? emotka Ten sposób rozwiązywania i komentarze do zadania to ja z zamkniętymi oczami poznam emotka
27 kwi 00:11
Anawa: emotka bezendu chichi to nie jest Eta
27 kwi 00:14
bezendu: Widzę tutaj rękę Ety
27 kwi 00:18
πesio: Rośnie następca Ety to właśnie chichi Ciągłość musi być zachowana dla następnych pokoleń emotka emotka ?
27 kwi 00:21
bezendu: Nie ma następcy Ety i nie będzie. Eta zdarza się raz na milion. To jak Lewandowski w kadrze narodowej. Dziś biorę oba! emotka
27 kwi 00:26
πesio: Miły jesteś emotka dzięki
27 kwi 00:30
bezendu: Za prawdę się nie dziękuję emotka
27 kwi 00:31
chichi: Do @Eta jeszcze mi ogrom wiedzy brakuje, ale przede mną jeszcze grube lata praktyki Geometrią pasjonuję się w wolnym czasie, studia pochłaniają jednak trochę czasu, a póki co geometrii jeszcze nawet, aby liźnięcia nie zaznałem na tej "matematyce"
27 kwi 01:02
blabla: emotka
27 kwi 02:09