Proszę o szybkie rozwiązanie .
LOL<?>: Tomek poszedł na zakupy. Kupił: 2 paczki gumy do żucia po 212 zł każda, 3 batony po
134 zł i 10 dag cukierków po 1625 zł za kilogram . Ile reszty otrzymała z 15 zł
1 mar 19:12
LOL<?>: Plisssssssssssssssssssssssss
1 mar 19:13
LOL<?>: pomoze mi ktos
1 mar 20:20
marcel1622:
9 sty 22:18