matematykaszkolna.pl
Format odpowiedzi: "#" (liczba mazaków) Jarosław Kaczyński: Iwona kupiła 6 mazaków po 5 zł za sztukę. Marek kupił mazaki po 3 złote za sztukę i wydał taką samą kwotę pieniędzy co Iwona. Uzupełnij zdanie. Marek kupił _____ mazaków.
7 lip 23:26
aniabb: 10
8 lip 00:20