matematykaszkolna.pl
szeregi korki Adrian: mam dzisiaj kolosa z szeregow potrzebuje korkow juz teraz ale nie za darmo emotka
12 sty 00:49
Blee: To żeś się szybko obudził. To ile chcesz zapłacić?
12 sty 01:07
12 sty 01:22
12 sty 01:28
Adrian: jesli jedna osoba skorzysta z tego linku to inne sie nie moga polaczyc, ciekawa stronka swoja droga przed chwila znalazlem
12 sty 01:29
Blee: Nie odpowiedziałeś na pytanie
12 sty 01:48
12 sty 01:51
Blee: ponownie −−− nie podałeś stawki ... więc nie wiem czy warto się zajmować wchodzeniem na jakieś podejrzane linki
12 sty 01:53
Adrian: ah myslalem ze na stronie nie odpowiedzialem, link nie bedzie podejrzany jesli sprawdzisz w google. nie wiem jaka stawka ile trzeba tyle bedzie z rozwaga ale w sumie na ten moment sprobuje jeszcze sam przycisnac moze sie uda ogarnac predzej czy pozniej na pewno ogarne ale nie jesli mialbym kogos kto potrafilby mi odpowiedziec na pytania natychmiastowo to po prostu byloby sprawniej ale na ten moment stwierdzilem ze probuje sam bo po drzemce 15min dostalem kopa emotka
12 sty 01:55
Adrian: zeby mi sie udawalo znajdowac odpowiedzi do konkretnych przykladow tak jak te stronke przed chwila znalazlem ktora spasowala sie idealnie do moich zapotrzebowan w tym momencie to juz dawno bym sie nauczyl
12 sty 01:57
Leszek: To forum jest dla altruistow , pomagamy w rozwiazywaniu zadan dajac potrzebne wskazowki bezplatnie , nie udzielamy korepetycji ,nie to forum !
12 sty 16:52