matematykaszkolna.pl
asd olekturbo: Czy zna się ktoś na bazach danych? Zrobiłem diagram ERD relacyjnej bazy danych sklepu rowerowego i chciałbym kogoś poprosić o sprawdzenie.
1 mar 20:49
Saizou : Ja się trochę znam, ale nie za bardzo
1 mar 20:58
olekturbo: Czy mógłbyś mi podać mail, abym wysłał Ci pdf i fachowym okiem sprawdził czy pasuje do 1NF 2NF 3NF?
1 mar 21:28
Saizou : aż tak fachowego oka to nie mam emotka Wiem co to jest 1NF, 2NF, 3NF, ale aż tak tego nie ogarniam
1 mar 21:50
KKrzysiek: Coś tam się znam
2 mar 04:01
Programista: Wyślij tutaj, ktoś pomoże emotka
2 mar 14:23
Dziadek Mróz: Bazy danych miałem dawno, ale optymalizacja z teorii wygląda przystępnie. Pokaż na jakim przykładzie działasz
3 mar 13:30
Dziadek Mróz: Pewnie baza składa się z kilku tabel typu: rowery(ID, producent, typ, kolor, cena, duperele) kontrahenci(ID, imię, nazwisko) zamowienie(ID, typ_zamowienia, zawartosc, kwota) dostawy(ID, kontrahent, zamowienie) ...
3 mar 13:33
KKrzysiek: olekturbo a podesłałbyś mi pliki projektu na maila (o ile to nie problem ofc!)? Akurat przydałyby mi się do kolokwium.
4 mar 18:57
olekturbo: KKrzysiek podaj mail
6 mar 00:03
KKrzysiek: Mój mail: dioksodiazotandisodu@gmail.com Gdybyś miał jakieś pdfy, slajdy z diagramow ERD/normalizacji, to z chęcią je przyjmę. Też mam kilka to mogę podesłać.
6 mar 01:57