matematykaszkolna.pl
Za pomocą rózniczki oblicz wartość wyrażenia alan: Za pomocą rózniczki oblicz wartość wyrażenia cos(−1) Za x0 biorę −0,78 bo to −pi/4 więc mogę wyczytać, że dla cos(−0,78) wynosi pierwiastek z 2 na 2. Nie wychodzi tak jak powinno...
25 sty 21:16
alan: Bardzo proszę o pomoc.
25 sty 21:19
alan: Nikt nie potrafi tego rozwiązać? Ma wyjśc 0,54.
25 sty 21:26
alan: Eh, super pomocne te fora nie ma co. Sam sobie poradziłem, wystarczyło podstawić − pi/3 za x0 zamiast − pi/4 bo jest najbliżej −1 i wszystkie można wyczytać z tabeli trygonometrycznej.
25 sty 21:30
Adamm: myślisz że nie mamy co robić tylko cię wychowywać?
25 sty 21:32
alan: Wychowywać =/= rozwiązywać zadania.
25 sty 21:35
Adamm: powiedział że to to samo?
25 sty 21:37
Adamm: powiedziałem*
25 sty 21:37
alan: Implikujesz, że macie mnie wychowywać, co najprawdopodobniej wynika z niezrozumienia przyczyny bycia traktowanym materialnie, przykryte sztucznie zażenowaniem. Macie jedynie rozwiązać moje zadania, a barwienie postów emocjonalnie zazwyczaj powoduje, że ludzie odpowiadają szybciej. Skończmy już bo się offtop robi straszny.
25 sty 21:45
Adamm: w psychologa się bawisz? emotka to jasne co ma znaczyć "wychować" zachowujesz się jak dziecko, które nie może wytrzymać kilka chwil na dupie
25 sty 21:47
Adamm: i nikt nie ma i nigdy nie będzie miał obowiązku ci pomagać będzie tak jak się z kimś umówisz i mu zapłacisz za korki
25 sty 21:51
alan: Zachowuję się jak racjonalnie myśląca osoba znająca podstawy ludzkich zachowań. Mam niewiele czasu, chcę szybszej odpowiedzi, podbijam temat emocjonalnie zabarwionymi postami − z doświadczenia wiem, że zazwyczaj pomaga. Twój brak komprehensji powoduje, że zaczynasz lecieć w ad personam. Skończ.
25 sty 21:52
alan: @Adam Trochę manipulacji i posiedzisz jeszcze dłużej. Wiesz, nikt cię tutaj nie trzyma.
25 sty 21:54
Adamm: alan, czyli jesteś pusty w środku
25 sty 21:58
alan: Jak najbardziej.
25 sty 22:00
Adamm: tak właściwie, to psycholodzy to są takie zwierzęta niby umiecie przewidzieć co się dzieje w czyjejś głowie, no chyba że nie umiecie wtedy to się nazywa chorobą psychiczną emotka
25 sty 22:23
jc: Jak na swoim kalkulatorze wciskam kolejno 0−1/6/5+1/4/3−1/2+1 to otrzymuję 0.54027 Jak masz typowy kalkulator, to spróbuj.
25 sty 22:35