matematykaszkolna.pl
do czego służa układy równań Moniczka: Temat: wkłady równań zeszyt kosztuje x złotych, a książka y złotych, w sumie 24zł. Zeszyt jest o 80% tanszy od książki. Prosze o równanie tyllko emotka
14 gru 14:29