matematykaszkolna.pl
d pumba : Zmieszano 12 kg cukierkow w cenie po 24 zl, 14kg po 22zl i 6 kg po 20 zl za kilogram . jaka należy ustalic cene sprzedazna za 1kg tej mieszaniny . Podaj odpowiedz przyblizona do a) dziesiątych części złotego b) do 1 grosza . To nie wiem jak
27 paź 20:02
olekturbo: 2 zł 2zł 6gr
27 paź 20:05
pumba : Chyba wyzsza cene trzeba dac
27 paź 20:07
dero2005: 13,30 zł 13,26 zł
27 paź 20:09
dero2005: pomyłeczka 22,40 zł 22,38 zł
27 paź 20:11
olekturbo: 288 + 308 + 120 = 716 12+14+6 = 32 716 / 32 = 22,40 22,38
27 paź 20:13
pumba : dziekuje
27 paź 20:15