matematykaszkolna.pl
Material z przestrzeni wektorowej/kombinacja liniowa etc. Oskar: Material z przestrzeni wektorowej/kombinacja liniowa etc. Witam, szukam materialu z przestrzeni wektorowej, kombinacji liniowej. Na internecie jest okrojony material z tego zakresu, nawet etrapez nic nie zrobil z tego Z góry barrrrrrrrrdzo dziekuje za podpowiedz/wskazowki
11 kwi 19:32
Oskar: Pozwole sobie odswiezyć emotka
11 kwi 23:18
PW: Co to znaczy "materiał z przestrzeni wektorowej ..." ? Nie masz żadnego podręcznika czy zbioru zadań i chcesz, żeby go tu napisać? Lubię pomagać, ale to już zaczyna być irytujące. Normalny człowiek zaczyna od biblioteki. To jest moja wskazówka.
11 kwi 23:41
Oskar: Rozumiem twoją irytację, absolutnie nie proszę, aby napisać jakieś zadanie, tylko ażeby polecić jakikolwiek podręcznik. Zdaje sobie sprawę, że powinienem udać się do biblioteki, jednakże za późno się otrząsnałem, tj, w trakcie świąt, a w te mieliśmy wolne aż do teraz. A na internecie, znajduję jakieś okrojne definicje, które mi nie pomagają i w dalszym ciągu nic nie rozumiem. Tak czy siak dziękuję za wskazówkę : )
12 kwi 00:01