matematykaszkolna.pl
jak to rozwiązać? Pata ;): Cukierki owocowe kosztują 11 zł za kilogram, a czekoladowe 15 zł za 1 kg. Ile kilogramów cukierków czekoladowych nalezy zmieszać z 5 kg cukierkow owocowych, aby 1 kg mieszanki kosztował 12,50?
29 lis 16:57