matematykaszkolna.pl
pomuzcie masio: Do produkcji dżemu mama zużyła 5kg owoców po 2zl i 3kg cukru po 1.80zl za kilogram. W następnym roku te owoce zdrożały o 10%, a cukier o 5%. O ile procent zwiększyły się koszty produkcji takiej samej ilości dżemu?
25 lis 20:24