matematykaszkolna.pl
równania Aga: cena jabłek wynosi 1,6 zl co stanowi 2/3 ceny kilograma gruszek ile razem trzeba zaplacic za 4 kilogramy jablek i 3 kilogramy gruszek, bardzo proszę o pomoc z gory dziękuje
2 paź 19:06
Magda: prosze o pomoc chodz tylko o uklad dalej rozwiazeemotka
2 paź 19:47