matematykaszkolna.pl
BŁAGAM POMOCY ! Justyna: Gdyby cena 1 kg cukierków była równa liczbie dag cukierków, które można kupić za 1zl . Jaka była by cena 1 kg cukierków?
26 wrz 19:01