matematykaszkolna.pl
POMOCY ! Justyna: Gdyby cena 1 kg cukierków była równa liczbie dag cukierków, które można kupić za 1zl . Jaka była by cena 1 kg cukierków? chodzi o ukłąd równań, bo cena 1 kg cukierków równa się 10
26 wrz 17:10