matematykaszkolna.pl
ile kosztuje 1 kg towaru Monika: kilka lat temu za 1 kg pewnego towaru należało zapłacić o 3,20zł mniej niż obecnie. jednocześnie wtedy za 225 zł można było kupić o 80kg więcej tego towaru niż obecnie, ile kosztuje 1 kg tego towaru obecnie z góry dziękujęemotka
6 sty 19:32
yepa: x − obecna cena 1 kilograma 225/(x − 3,20) = 225/x + 80
6 sty 19:35