matematykaszkolna.pl
oblicz ile kosztuje 1 kg szynki jesli za 0.23kg zapłacono 5.29zL speedrych:
6 sty 12:33
M:
19 sty 06:01
Jolanta: 23 dag−−−−−−−5,29zl 100dag−−−−−−x
 100dag*5,29zl 
x=

 23dag 
 529zl 
x=

=23zl
 23 
20 sty 00:13