S | 5m | |||
V= | = | =1m/s | ||
t | 5s |
vo+vk | ||
Prędkość średnia w ruchu j.zm.przyspieszonym = | = 2,5 m/s | |
2 |
cała droga | ||
Lub= | , | |
cały czas |
1 | ||
droga to pole pod wykresem predkosci= | 5*5=12,5 m | |
2 |
12,5 m | ||
Vśr= | =2,5 m/s | |
5 s |
5^2 | 52 |
2^{10} | 210 |
a_2 | a2 |
a_{25} | a25 |
p{2} | √2 |
p{81} | √81 |
Kliknij po więcej przykładów | |
---|---|
Twój nick | |