matematykaszkolna.pl
proszę pomóżcie juliś: za jeden ołówek i 3 zeszyty zapłacono 5zł i 10gr natomiast za 3 takie same ołówki i 2 takie same ołówki zapłacono 4,80zł ile zapłacono za zeszyty i ołówki?
4 gru 17:17