matematykaszkolna.pl
obliczyc ja: Mandarynki i nektarynki kosztują tyle samo. Jeśli mandarynki stanieją o 4%, zaś nektarynki zdrożeją o 15%, to o ile procent więcej trzeba będzie zapłacić za 2kg mandarynek i 3kg nektarynek?
2 cze 16:15