matematykaszkolna.pl
matematykaszkolna.pl
poprzednio matematyka.pisz.pl
Matura z Matematyki
Egzamin ósmoklasisty
forum zadankowe
liczby i wyrażenia algebraiczne
logika, zbiory, przedziały
wartość bezwzględna
funkcja i jej własności
funkcja liniowa
funkcja kwadratowa
wielomiany
funkcja wymierna
funkcja wykładnicza
logarytmy
ciągi liczbowe
granica ciągu i funkcji
pochodna funkcji
trygonometria
geometria na płaszczyźnie
geometria analityczna
geometria w przestrzeni
kombinatoryka
prawdopodobieństwo
elementy statystyki
dla studenta
gra w kropki
procenty
mala2:
1 kg truskawek w maju kosztuje 8 zł. W lutym cena była o 300% wyższa. Ile kosztował 1 kg w lutym? 8 + 3 * 8 = 32 [zł] Czy coś mi się kręci?
1 cze 21:19
Artur z miasta Neptuna:
dobrze
1 cze 21:20
mala2:
Dziękuję bardzo.
1 cze 21:20