matematykaszkolna.pl
procenty mala2: 1 kg truskawek w maju kosztuje 8 zł. W lutym cena była o 300% wyższa. Ile kosztował 1 kg w lutym? 8 + 3 * 8 = 32 [zł] Czy coś mi się kręci?
1 cze 21:19
Artur z miasta Neptuna: dobrze
1 cze 21:20
mala2: Dziękuję bardzo.
1 cze 21:20